GEMİ BAKIM & ONARIM

10 Yıldır sektörde olan firmamızın faliyet alanlarından biride Gemi Bakım Onarım işleri olup bununla birlikte tüm çelik işlerini yapmaktayız, Tuzla ve Yalova/Altınova Tersanelerin'de saç ve boru işlerini yapmaktayız, Gemilerde boy ve yükseklik verme işleri, tankerden kuru yük veya kuru yükten tankere döndürme işleri ile klaslama işleri yapmaktayız. Yaptığımız bir çok projede 10 ton/gün ortalamasını aşmaktayız. Çalıştığımız projelerde birinci önceliğimiz en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde teslim etmektir.

REFERANSLARIMIZ

Erdemler Nakliyat (M/F Yaşar Ağa feriboruna boy ve yükseklik verme işi 600 ton)

Kaptanoğlu Denizcilik (M/T Barracudas tankerini çift cidar yapma işi 1500 ton)

Aykın denizcilik (M/V Ganda yeni inşaa 3000 ton)

Beykim (M/T Leylit Kuru yük tankere çevirme işi)

Akbaşoğlu Denizcilik (Geneveem ve Edenem gemilerinin klaslanması işleri)

Ayanoğlu Denizcilik (M/V Asya Nehir gemisinin tankerden kuru yüke dönüştürme projesi.

Hicri Ercili Denizcilik (M/T Hicrikaan Tersanesi, Çiçek Tersanesi, Gemsan, Yardgem ve Gisan Tersanesi Referanslarımızdan bazılarıdır

YERİNDE GEMİ KESİM

Gemi kesim işinde uzman eğitimli endüstriyel dalgıçlarımızla su altında ve su üzerinde batık, yarı batık, terk edilmiş veya kullanılamayacak durumda olan gemilerin kesim ve söküm öncesi tüm tetkikleri yapıldıktan sonra başlanmaktadır. Ekibimiz öncelikle gemi içerisindeki asbest, yakıt atıkları, tank yıkama suyu, yağ atıkları, sintine suyu, gibi çevreye zaralı ve güvenlik açısından tehdit olacak unsurları ortadan kaldırdıktan sonra kesim işine başlanmaktadır. Gemi kesim sualtı kaynak makineleri ile kesilmeye başladıktan sonra hurda, demir olarak parçalanır ve (recycling) geri dönüşüm işlemine tabi tutulur. Gemi kesim işini en kısa sürede tamamlayıp, kesilen parçalar istenilen yere teslim edilir.