Haktan Deniz İnşaat Dalgıç Hizmetleri San. ve Tic. Şti. olarak size daha iyi hizmet verebilmek adına  yeni ünvan ve profesyonel kadromuzla faaliyete başlamış bulunmaktayız.

10 yıllık sualtı tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile temel prensibimiz müşterilerimizin isteklerini en doğru şekilde anlayıp, ihtiyaçlarını eksiksiz yerine getirmek, projeleri zamanında ve tam teslim etmek ve takibini yapmaktır.

Bu yolda kendimizi en yüksek standartlarda teknik ustalığa, iş ve deniz güvenliğine, çevre bilincine ve profesyonelliğe adadık.

Siz de dalgıçlık hizmetleri almak istiyorsanız, hiç tereddüt dahi etmeden bizimle iletişime geçin. bizi daha yakından tanımak adına,  haktandalgiclik.com internet sitemizde, firmamızın sunduğu tüm hizmetler en kapsamlı şekilde anlatılmıştır. Buradan, firmamızın referans bilgilerine de gözatabilirsiniz. Firma ile ilgili bilgiler, firmanın kullandığı ekipmanlar ve fazlası yine site içerisinde bulunabilir.

Müşterilerine; şamandıra bakım ve onarım, gemi dolum ve boşaltım, çapa çıkarma, petrol boru hattı bakımı, baraj kapağı temizliği, gemi kurtarma, fiberoptik kablo döşeme, denizaltı tarama ve benzeri hizmetleri bir arada sunan Haktan Dalgıçlık, her geçen gün daha da büyümektedir. Deneyimli personelleri, güler yüzlü hizmet anlayışı ve avantajlı fiyatları olan firma, sektöründe önemli bir konumda yer alır.

Şirketimiz iş ve işçi sağlığı güvenliği konusunda gerek müşteri, gerekse çalışan menfaatleri açısından tüm prosedürleri eksiksiz yerine getirme adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Su altı işleri ile ilgili destek almak adına, Haktan Deniz İnşaat Dalgıç Hizmetleri San. ve Tic. Şti. ile iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.